Zarabianie na reklamach, klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy

Przepis na idealną pracę? Siedzenie w domu i klikanie w reklamy. Dokładnie tylko tyle, proste ruszanie myszką i klikanie, brzmi łatwo, ale czy jest takie idealne? W tym wpisie dowiesz się czy jest to opłacalny biznes oraz czy warto rozpoczynać swoją przygodę z klikaniem w reklamy.

Klikanie w reklamy swoje początki miało wiele lat temu, praktycznie od momentu kiedy internet stał się popularny ludzie szukali sposobów na zarobek. Wtedy w odpowiedzi na potrzeby ludzi pojawiły się firmy, które oferowały pieniądze za klikanie w reklamy. Tylko pytanie czemu ktoś za to płacił? Skoro użytkownik dostaje pieniądze to sam serwis również musi jakoś zarabiać, bo nie są to organizacje charytatywne.

Było oczywiście dużo serwisów, które oszukiwały i nie wypłacały pieniędzy. Dziś pozostała garstka sprawdzonych stron, która działają od kilku lat i ciągle wypłacają pieniądze. Jako dodatek jest również możliwe oglądanie reklam za pieniądze. Wszystko zależy na jakiej zasadzie reklamodawca rozlicza się z sieciami partnerskimi.

Jeśli jesteś zainteresowany konkretną wiedzą jak zarabiać przez internet to zapraszam również do mojego wpisu gdzie poruszam 5 najlepszy metod na zarabianie w necie -LINK

Klikanie w reklamy- jak to działa
Mnóstwo firm reklamuje swoją działalność w internecie czyli kupują reklamę. Popularnym sposobem rozliczania jest model płatności za kliknięcie. Sieć partnerska umieszcza takie reklamy na swojej stronie, a użytkownik po kliknięciu dostaje np. 50% wartości za kliknięcie. Problem jest taki, że te kliknięcia przecież dla reklamodawcy nic nie znaczą, bo użytkownicy są zachęceni do kliknięcia pieniędzmi. Takie zarabianie na reklamach i celowe klikanie w nie powoduje, że firmy zaczynają się wycofywać. Z czasem zauważają, że kliknięcia są bezwartościowe więc wycofują swoje reklamy. Wraz z rosnącym postępem technologicznym statystyki są coraz bardziej dokładne i to doprowadziło do upadku wielu takich serwisów, które oferowały pieniądze za klikanie w reklamy.

Na szczęście zostało jeszcze kilka serwisów i klikanie w reklamy może być dobrym sposobem dla młodych osób na dorobienie. Od razu zaznaczę, że nie warto zakładać np. 10 kont i na każdym klikać, bo wtedy administracja serwisu zablokuje wam całkowicie dostęp. Najlepszą opcją jest zautomatyzowanie tego procesu, o którym powiem zaraz więcej. Poniżej znajdziecie też listę serwisów, którymi warto się zainteresować.

Klikanie w reklamy – ile można zarobić
Miesięczny kwoty zależą od ilości dostępnych ofert oraz od typu płatnych reklam. Reklamy w formie video, które trzeba obejrzeć są lepiej płatne niż te, w które trzeba tylko kliknąć. Czasem też trzeba wykonać jakąś dodatkową akcję na stronie reklamowej i wtedy też wiąże się to z większym wynagrodzeniem. Najlepsze dni to te przed okresem świątecznym. Wtedy pojawia się najwięcej reklam i są one lepiej płatne. Przed okresem zimowy więcej firm się reklamuje oraz zwiększają budżety na reklamę.

Zarabianie przez internet poprzez klikanie w reklamy nie jest bardzo dochodowym biznesem. Średnio można zarobić kilkadziesiąt złotych miesięcznie, ale raczej nie więcej niż 50 zł. Jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem przez internet to sprawdź pozostałe wpisy, w których pokazuje jak zacząć zarabiać. Są to z pewnością metody bardziej dochodowe i warte uwagi. Polecam ten wpis – „Jak zarabiać na blogu” oraz „Zarabianie na testowaniu produktów”. [LINK]

Zarabianie na reklamach – automatyzacja

Klikanie w reklamy to czynność, którą można robić raz na 24 godziny. Zajmuje to trochę czasu, a jako że teraz zautomatyzować można prawie wszystko to i tutaj warto to zrobić. Taki program do automatyzacji po prostu loguje się raz dziennie na wasze konto i klika we wszystkie dostępne reklamy. Klikanie jest opcją dla każdego, ale jak już wspomniałem jest to zdecydowanie opcja dla najmłodszych, którzy chcą sobie dorobić kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Najlepsze serwisy do zarabiania na klikaniu w reklamy
Jest to lista serwisów, które działają od wielu lat oraz są sprawdzone pod kątem wypłacalności. Użytkownicy co chwilę wrzucają dowody wypłat. Możesz ich również poszukać sam dla pewności na jakimkolwiek forum o zarabianiu. Lista będzie na bieżąco aktualizowane więc czasem jakiś serwis zostanie dodany, a czasem usunięty.

Clixsense – To jest najpopularniejszy bux, który wypłaca pieniądze od lat. Clixsense jest międzynarodową firmą w związku z tym jest tam bardzo duża ilość reklam. Strona jest stworzona w języku angielskim, jednak nie powinieneś mieć żadnego problemu z poruszaniem się po stronie. Jeśli nie kompletnie nie znasz języka angielskiego to możesz skorzystać z automatycznego tłumaczenia poprzez google tłumacz. Przeglądarka google chrome na tą funkcję wbudowaną. W clixsense jest kilka rodzajów kont. Oczywiście żeby zarabiać możesz mieć to podstawowe, ale istnieje możliwość zakupienia konta premium. Wtedy będziesz miał więcej reklam, będą one lepiej płatne oraz będziesz dostawał błyskawiczne wypłaty na paypal oraz neteller. W mojej ocenie nie opłaca się wykupować konta premium, lepiej pozostać na darmowym.

Mają oni wbudowany system poleceń, który nie ma żadnych limitów jeśli chodzi o liczbę poleconych. Możesz zbudować pasywny dochód poprzez uzbieranie odpowiedniej ilości poleconych. Wykonywanie wszystkich codziennych zadań daje dodatkowe bonusy do konta. Wystarczy, że będziesz logował się raz na dzień i odpalał program do automatyzacji o czym napisałem więcej w dalszej części artykułu.

Neobux – Kolejny dobry serwis PTC (paid to click), który istnieje na rynku już dobrych kilka lat. Podobnie jak powyżej strona jest po angielski więc osoby, które nie znają jezyka mogą skorzystać z automatycznego tłumaczenia. Rejestracja jest oczywiście darmowa, wystarczy podać adres email i nie ma żadnej weryfikacji tożsamości. Posiadają oni własne forum gdzie został utworzony dział dla polaków. Naszych rodaków jest tam bardzo dużo więc doczekaliśmy się swojego miejsca. Warto je śledzić, bo często zamieszczane są tam wskazówki jak zwiększyć swoje zarobki. Pamiętajcie, że klikanie w reklamy można zautomatyzować i właśnie tam można znaleźć programy, które to umożliwiają. Każdy może mieć jedno konto. Kombinowanie i zakładanie kilku kont skończy się blokadą i brakiem możliwości korzystania z Neobuxa. Oprócz klikania w reklamy jest u nich możliwe zarabianie na oglądaniu reklam oraz system poleconych. Ilość płatnych reklam jest zależna od miesiąca. Jeśli w danym okresie są np. święta to pojawi się ich więcej. Wtedy warto się przygotować na wzmożone klikanie w reklamy.

Optimal Bux – rejestacja w serwisie jest oczywiście darmowa i przebiega bardzo szybko. Serwis nie różni się jakoś bardzo od dwóch poprzednich. Po prostu można klikać w reklamy i zarabiać. Plusem jest fakt, że wypłaty można realizować w formie kryptowalut oraz oczywiście na paypal. Właściciele serwisu dodali jakiś czas temu możliwość zakupienia pakietów, które rzekomo same na siebie zarabiają i dają 120% zwrotu miesięcznie. Tego nie kupuj, bo takich programów i ofert lepiej unikać. Bux sam w sobie jest warto uwagi jeśli chodzi o klikanie w reklamy. Z reszty ich ofert nie korzystaj.

Na ten moment to są jedyne serwisy, które pozwalają na zarabianie na reklamach. Innych raczej bym unikał. Wciąż można spotkać wiele reklam nawet nowych systemów tego typu. Niestety, ale one najczęściej nie wypłacają pieniędzy. W momencie, w których osiągniesz pułap żeby zlecić wypłatę to albo jej po prostu nie zrealizują, albo zablokują Ci konto. Szkoda na to czasu. Jeśli pojawi się jakiś nowy, wartościowy serwis to go tutaj umieszczę.

Klikanie w reklamy – czy warto?

Wszystko zależy czego oczekujesz od tej metody. Z mojego punktu widzenia nie warto, bo są lepsze opcje, które przynoszą większe zyski i żeby zacząć nie trzeba inwestować np. wypełnianie ankiet [LINK]. Oczywiście zawsze można połączyć ankiety z klikaniem i w taki sposób uzbierać pieniądze na większe inwestycje.

Z drugiej strony jeśli szukasz jakiegokolwiek sposobu na zarabianie przez internet to nie masz nic do stracenia.

Brak konieczności inwestycji
Może to robić każdy
Bez ograniczeń wiekowych
Nie wymaga zbyt wiele czasu
Można zautomatyzować pracę
Niskie zarobki 10-50 zł miesięcznie

Powyższe podsumowanie powinno pomóc podczas wyboru. Dodatkowo we wszystkich serwisach są programy partnerskie, w których można zapraszać innych użytkowników. Za wypełnianie przez nich zadań będziecie otrzymywać dodatkowe kilka groszy. Regularne klikanie w reklamy przez was samych również może przynieść was dodatkowe korzyści w postaci bonusów za bycie aktywnym.

Jeśli chcesz więcej pieniędzy to zainteresuj się wypełnieniem płatnych ankiet. Jest to bardzo podobne zajęcie i szerzej opisałem je w tym artykule [LINK]

Najczęściej zadawane pytania
Jak zarabiać na reklamie- Wykorzystaj serwisy, które zostały wymieniowe w tym artykule. Postępuje zgodnie z moimi instrukcjami będzie mógł zbudować mały, ale stały, miesięczny dochód.

Czy muszę mieć 18 lat? – Żeby dołączyć do tych programów nie musisz być pełnoletni dlatego też metoda jest przeze mnie poleca głównie dla młodych osób. Rejestracja w serwisach nie wymaga żadnej weryfikacji wieku czy też tożsamości. To byłoby dosyć dziwne jeśli zarabianie na klikaniu w reklamy wymagałoby bycia pełnoletnim.

Czym są buxy?- To jest nazwa serwisów, w których zarabia się poprzez klikanie w reklamy. Inna nazwa to serwisy paid to click czyli płatność za kliknięcie. Nazwa idealnie odzwierciedla to co robi się na tych stronach internetowych.

Jak często mogę wypłacać pieniądze?- Wypłata w takich programach najczęściej jest natychmiastowa. Cały ten proces po stronie buxów jest zautomatyzowany czyli po zleceniu wypłaty od razu ją otrzymujesz na paypala.

Klikanie czy zarabianie na oglądaniu reklam czym się róznią?- Tak naprawdę to jest to ten sam sposób działania, bo wykorzystuje się te samo serwisy. Po prostu niektóre mają różne formy reklam i czasem trzeba tylko kliknąć w reklamę, a czasem obejrzeć film.

Zarabianie w internecie klikanie czy to ma sens? Moim zdaniem jest mnóstwó innych sposobów żeby zarabiać jak np. wypełnianie ankiet. Warto spróbować innych ofert, ponieważ klikanie w reklamy jest coraz mniej opłacalne.

Podsumowanie
Praca poprzez klikanie w reklamy to sposób, który staje się coraz mniej opłacalny i powoli umiera. Mimo to dalej można dorobić kilkadziesiąt złotych miesięcznie i dla osób, które nie mają pomysłu jak wykorzystać czas wolny będzie to dobry opcja zwłaszcza, że większość pracy można zautomatyzować, a wypłaty z takich stron są bardzo szybkie. Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące zarabianie na reklamach to śmiało napisz w komentarzu lub odezwij się do mnie prywatni

Dodaj komentarz