Zarabianie na ankietach, Wypełnianie ankiet, Płatne ankiety

Płatne ankiety

Zarabianie na ankietach to często wyszukiwane zapytanie, bo wydaje się, że taka praca powinna być prosta oraz w miarę dochodowa. Jestem pewien, że chcesz dorobić sobie do pensji jeśli masz stałą pracę albo po prostu szukasz sposobu na dodatkowe pieniądze jeśli jesteś nastolatkiem. W skrócie: czy można na wypełnianiu ankiet? Tak, jednak są pewne ograniczenia i trudności, które opisałem w tym artykule.

Na ile pieniędzy możesz liczyć? Od 200 zł do 800 zł miesięcznie – kwota jest zależna od ilości poświęconego czasu.

Ile czasu muszę poświęcić na ankiety? Od kilku do kilkudziesięciu godzin miesięcznie. To jest naprawdę czasochłonne zajęcie. Na moim blogu opisuje mnóstwo sposobów na zarabianie przez internet. Jeśli chcesz zająć się czymś bardziej dochodowym i ambitnym to rekomenduje 2 rzeczy. Zapoznaj się z nimi, a poniżej znajdziesz szczegółowe informacji na temat zarabiania na ankietach.

Zarabianie na blogu – Tutaj nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Każdy może założyć bloga i stosując moje wskazówki zarabiać 4 cyfrowe kwoty co miesiąc. Jeśli chcesz przeczytać o tym więcej i wziąć udział w całkowicie darmowym kursie to zapraszam do tego wpisu – [Jak zarabiać na blogu]

Bezpieczne inwestycje- Słowo bezpieczne jest bardzo ważne. Pokazuję na początku jak zniwelować ryzyko i unikać błędów , żeby nie stracić kapitału, a potem pokazuje co jest warte inwestycji. Możliwości zarobkowe są olbrzymie. Wymagane jest 18 lat. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej oraz wziąć udział w darmowym szkoleniu zapraszam na ten wpis – [W co inwestować]

Płatne ankiety – czym są i dlaczego ktoś za to płaci?

Płatne ankiety to po prostu wypełnianie formularzy o konkretne informacje. Reklamodawca płaci za informacje, które uzyskuje dzięki ludziom, którzy je wypełniają. Jest kilka rodzajów takich ankiet. Można je podzielić ze względu na typ informacji, które uzupełniacie. Najczęściej są to

Opinie na temat produktów
Badania rynkowe
Dane osobowe
W przypadku pierwszego typu ankiet dostajecie najczęściej jakiś produkt testowy typu chemia spożywcza, napoje alkoholowe lub żywność. Oczywiście nic nie płacicie, wszystko jest na koszt reklamodawcy. Po przetestowaniu produktu należy wypełnić ankietę, w której szczegółowo odpowiadacie na pytanie w niej zawarte. To wszystko ma na celu udoskonalenie produktu i przygotowanie lepszej wersji w przyszłości. Takich ankiet nie ma zbyt wiele, jednak są najlepiej płatne oraz dostajecie darmowy produkt więc korzyści są podwójne.

Wypełnianie ankiet w formie badań rynkowych to tak jak poprzednio udzielanie odpowiedzi na pytania. Reklamodawca potrzebuje dostać rzetelnych informacji na temat sytuacji rynkowej oraz zapotrzebowania. Takie ankiety są przydzielane na podstawie waszego profilu czyli wieku, płci, miejsca zamieszkania, stanu cywilnego oraz kilku innych składowych. Uzupełnianie wasz profil o te informacje i jeśli spełniacie wymagania reklamodawcy to dostajecie ankietę do wykonania.

Wypełnianie ankiet dotyczących danych osobowych to najczęściej spotykana forma. Na stronie z ankietami dostajecie listę linków pod którymi są jakieś konkursy typu „wygraj 500 zł” lub „odbierz bon do sklepu”. W takich ankietach najczęściej trzeba podać swoje dane osobowe, adresowe oraz numer telefonu. Jeśli podacie fikcyjne dane to również zostanie to zaliczone, ale jeśli będzie się to powtarzało to w końcu zauważą, że są to dane fikcyjne, a numery telefonów nie istnieją. W taki sposób budowane są bazy marketingowe, a następnie są one sprzedawane. Najlepiej kupić starter za 5zł tak żeby mieć faktycznie istniejący numer telefonu. Podawanie własnego numeru nie jest zbyt rozsądne, bo później nie uwolnicie się od telemarketerów.

Jak zarabiać na ankietach – Wybór serwisu

Istnieje kilka serwisów, które umożliwiają zarabianie na ankietach. Po rejestracji dostajecie dostęp do kilkunastu ankiet, które co pewien czas są odnawiane. Najlepiej zarejestrować się we wszystkich serwisach i śledzić na bieżąco czy pojawiają się jakieś nowe. Przygotowałem listę sprawdzonych i wypłacalnych serwisów z ankietami. Jeśli chcesz wycisnąć z tego sposobu jak najwięcej to nie pomijaj żadnej pozycji z tej listy.

Zweryfikowane i polecane portale z ankietami
-Świat Opinii

Aktualnie jest to największa firma, która oferuje zarabianie na ankietach. Posiadają największą bazę oraz dobre stawki. Dziennie można zarobić bez problemu dwucyfrowe kwoty poświęcając kilkanaście minut, a później możesz zająć się pozostałymi serwisami. Tutaj bierzesz udział w ankietach dotyczących badania rynku. Współpracują z nimi takie firmy jak Zalando i Empik. Strona ma dużą ilość użytkowników, którzy na bieżąco potwierdzają rzetelność firmy. Jak najbardziej polecam.

Oprócz samych ankiet są też ciekawe bonusy w postaci kuponów, które możesz użyć na loterii. Jeśli uda Ci się wygrać to dostajesz nagrody w postaci dodatkowej kasy, ale szansa jest niewielka. Mimo to i tak super, że jest jakaś dodatkowa opcja, która możesz dać dodatkowe pieniądze.

-Toluna

Liczba użytkowników przekroczyła już jakiś czas temu 10 milionów. Tutaj są również ankiety w formie badań rynkowych. Wypłaty są realizowane na paypal oraz w formie bonów podarunkowych. Warto mieć tutaj konto. Zarejestruj się i dołącz do zadowolonych użytkowników.

-GreenPanthera

Kolejny świetny program umożliwiajacy zarabianie na ankietach. Dodatkowo za rejestrację dostajecie bonus 5$ na start, który możecie wypłacić po osiągnięciu minimalnego progu czyli 10$. Oprócz tego, że są dostępne ankiety za pieniądze to jest również możliwość zarabiania na programie partnerskim. Tutaj nie będziecie narzekali na brak zadań do wykonania, ponieważ ankiety są z różnych krajów i wszystkie możesz wypełniać bez ograniczeń.

-Mobrog

Kolejna ciekawa propozycja. Tym razem jest to portal niemieckiej firmy badawczej, która udostępnia ankiety płatne w celu pozyskania danych dla największych międzynarodowych organizacji. Jednocześnie mają oni najniższy próg wypłaty, ktory wynosi 5 euro. Dodatkowo ankiety są wyceniane w euro, a więc jest to bardzo korzystne i w efekcie końcowym daje większe zarobki.

Płatne ankiety – Ile można zarobić na ankietach?

Średnio można zarobić od 200 zł do 800 zł. Zdarzają się lepsze miesiące w których kwoty takie jak 1000 zł i więcej są osiągalne. Najczęściej jest to możliwe kilka miesięcy przed końcem roku. Firmy przygotowują nowe oferty i produkty na świętach więc potrzebują zebrać jak najwięcej informacji. Wypełnianie ankiet za pieniądze to dobry sposób na dorobienie do wypłaty. Moja rekomendacja to uzbieranie jakiejś większej kwoty chociażby 1000 złotych i następnie inwestycja w jakiś ciekawszy projekt, który pozwoli zarobić dużo więcej. Na moim blogu znajdziesz wiele metod, które dają wiele możliwości przy mniejszym nakładzie pracy.

Ankiety Online – Lista Porad
Zapisz tą listę i na bieżąco spełniaj wszystkie punkty, które się na niej znajdują. Pozwoli Ci to zmaksymalizować ilość zarobionych pieniędzy na ankietach oraz ogólnie ułatwisz sobie prace.

-Załóż osobny adres e-mail

Stwórz konto pocztowe, które będzie przeznaczone tylko i wyłącznie na potrzeby ankiet. Korzystaj z niego przy rejestracji kont do serwisów oraz podczas wypełniania ankiet. Będziesz otrzymał dużo emaili marketingowych i lepiej żeby nie zaśmiecały one twojej prywatnej skrzynki email.

-Kup starter z nowym numerem telefonu

Sytuacji analogiczna jak wyżej. Płatne wypełnianie ankiet wiąże się z podawaniem numeru telefonu. Nie radzę podawać fikcyjnego, bo mogą cofnąć zarobione pieniądze. Numer podany w ankietach jest później przekazywany do telemarketingu i lepiej żeby to nie był twój prywatny numer telefonu.

-Zarejestruj się we wszystkich portalach

Jak zarabiać na ankietach to tylko na 100% czyli wyciśnij z tego ile się da. Korzystaj z każdego serwisu, który umieściłem na liście powyżej. Sprawdzaj mojego bloga, bo jeśli pojawi się nowy serwis to go tutaj zamieszczę. Im więcej serwisów tym więcej płatnych ankiet.

-Sprawdzaj na bieżąco skrzynkę pocztową

Rób to przynajmniej raz na kilka dni, a najlepiej codziennie. Firmy często wysyłają informacje o pojawieniu się nowych ankiet. Jeśli będziesz aktywnym użytkownikiem to jest szansa, że otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie w formie bonusu.

-Wypłacaj pieniądze tak często jak to możliwe

Nie trzymaj zarobionych pieniędzy na stronie firmy od ankiet. Mimo, że są to rzetelne firmy, które od wielu lat wypłacają pieniądze to zawsze lepiej jest mieć je na swoim koncie bankowych. Alternatywną metodą wypłat jest paypal, z którego sam często korzystam, bo wypłaty przychodzą od razu.

-Prowadź dziennik swoich działań

Stwórz sobie plik w excelu, w którym będziesz miał zapisane dzienne zarobki. Dzięki temu będziesz mógł kontrolować jaki serwis oraz jaki typ ankiet daje Ci największe zyski. Dodatkowo będzie to pomagało w motywacji jeśli w jakiś dzień nie będziesz miał ochoty na wypełnianie ankiet online.

-Weryfikuj serwisy z ankietami online

Jeśli będziesz chciał szukać takich firm na własną rękę to sprawdź dokładnie informacje na temat takiej firmy. Zobacz czy ktoś tam aktualnie zarabia szukając potwierdzeń przelewów. Jest dużo firm, które reklamują się jako ” wypełnianie ankiet praca” jednak zwykle wymagają oni np, wpisowego co już powinno włączyć czerwoną lampkę w twojej głowie.

-Korzystaj z bonusów na wszystkich serwisach

W większości przypadków są dostępne różnego rodzaju bonusy. Najczęściej są one przyznawane za dużą aktywność czyli często wypełnianie ankiet oraz za polecanie serwisu innym osobom np. znajomym. Po rejestracji przez znajomego z twojego linku otrzymasz dodatkowe pieniądze albo punkty, które możesz wymienić na przeróżne rzeczy. Promuj te linki na mediach społecznościowych. Zachęcaj innych do wypełniania ankiet pokazując im ile mogą zarobić oraz jak mogą to zrobić. Załóż konto instagram, dodawaj aktywnie posty i promuj płatne ankiety. W taki sposób dotrzesz do innych ludzi, zbudujesz dużą liczbę poleconych osób i dzięki temu zwykłe wypełnianie ankiet nagle da solidne zarobki.

-Udzielaj się na forach internetowych

Jest mnóstwo osób, dla których zarabianie na ankietach to chleb powszedni. Warto śledzić fora i wchodzić w dyskusję z osobami, które zjadły zęby na wypełnianiu ankiet. Można dowiedzieć się od nich często czegoś wartościowego kompletnie za darmo.

Zarabianie na ankietach – dodatkowy sposób

Dla każdego użytkownika jest przygotowany specjalny link, którym może podzielić się na np. forach internetowych albo po prosty ze znajomymi. Jeśli ktoś założy konto w serwisie przy użyciu tego linka to będziesz dostawał kilka % prowizji od jego zarobków. Jest to dodatkowy sposób żeby zarabiać na ankietach. Do promocji możesz wykorzystać grupy na facebooku, ale pamiętaj nie spamuj. Opisz sposoby, pokaż dowody wypłacalności i zaproponuj skorzystanie z twojego linku w zamian za dodatkową pomoc. Większość firm oferuje tego typu program partnerski, a niektóre mają jeszcze system zbierania punktów. Za każdego poleconego otrzymasz punkt, a później możesz je wymienić na dodatkowe nagrody.

Jak zarabiać na ankietach – Podsumowanie

Mam nadzieję, że ten wpis w jasny sposób pokazał wam jak zarobić na ankietach. Poświęcając kilkadziesiąt minut dziennie na różnych serwisach można dorobić do wypłaty bez żadnego wysiłku. Pamiętajcie, że warto się rozwijać i zainwestować zarobione w ten sposób pieniądze wykorzystując inne metody, które opisuje tutaj na blogu. Internet daje wiele możliwości i platne ankiety to może być początek przygody z pracą przez internet i na pewno nie zaprzestawajcie na wypełnianiu ankiet. Jeśli zarobiłeś pierwsze pieniądze dzięki temu poradnikowi to zachęcam do zostawienia opinii.

Dodaj komentarz